Stránka je ve výstavbě, děkujeme za pochopení.

Školní zahrady

Na podzim 2017 jsme zaregistrovali dotační výzvu Státního fondu životního prostředí na realizaci školních zahrad v přírodním stylu. Po domluvě s OÚ Puklice jsme společně s paní Ing. Irenou Dundychovou (Green-art. HB) a s paní Ing. Pavlou Lopaurovou zpracovali dva projekty: Dětské hřiště v přírodním stylu u mateřské školy Světluška v Puklicích. Úprava venkovního areálu u ZŠ v Puklicích pro podporu výuky ve venkovním prostředí. Žádosti byly v lednu 2018 podány a v červenci 2018 přišla informace, že nám budou finance na oba projekty uděleny. Realizaci, která proběhla v období březen - květen 2019, měl na starost Ing. Libor Votava. Herní prvky s certifikací dodala firma Hybaj s.r.o.

Přírodní zahrady jsou určené primárně pro potřeby dětí a žáku ZŠ a MŠ Puklice a jsou umístěné v uzavřeném areálu, aby nedošlo k jejich poničení.

Celkové výdaje:

MŠ - Celkové výdaje 658 119 Kč. Udělená dotace ze Státního fondu životního prostředí 499 650 Kč.
 ZŠ  - Celkové výdaje 743 738,60 Kč. Udělená dotace ze Státního fondu životního prostředí 499 811 Kč.
 logo sfžp.jpg

Dofinancování akce OÚ Puklice.

PUKLICE znak barva.jpg

Projektová dokumentace:

Projekt MŠ

Projekt ZŠ

Fotogalerie:

Zahrady PŘED

Zahrady PRŮBĚH

Zahrady PO

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

Aktuality školky