Organizace dne

aneb co budu dělat ve školce:

Provoz MŠ od 6,00 - do 16,00 hod.

6,00 - 8,30             IP dětem, hravé spontánní činnosti, pitný režim. TV chvilka.

8,30 - 9,00             hygiena, svačina

9,00 - 9,30             řízené a hravé činnosti, pitný režim

9,30 - 11,30           pobyt venku (pozorování, pokusy, vycházka, práce na zahrádce, volná hra)

11,30 -12,15          oběd, hygiena, čištění zubů, odchody dětí domů

12,15 - 13,45         odpočinkové, klidové činnosti, IP dětem

13,45 – 14,30        probouzení, hygiena, svačinka

14,30 - 16,00         IP dětem, spontánní hravé a frontální činnosti, odchody dětí domů

Denní program je velmi flexibilní, reaguje na změny a potřeby dětí, střídá spontánní hravé a pohybové aktivity s činnostmi, které jsou nabízené učitelkou, ať již celému kolektivu dětí nebo malým skupinkám, či dítěti individuálně. Je rozložen tak, aby odpovídal věkovému rozložení třídy a jejich specifickému zaměření, v zájmu dětí a dané situace ve třídě. Všechny činnosti v sobě nesou prvky hry.

Napište nám

Chráněno službou reCAPTCHA.