Naše třídy

Ve školním roce 2020/2021 se nám světluškové děti rozletěly do dvou tříd. Oproti loňským 2 rokům jsou letos třídy smíšené.  Ve smíšených třídách vznikají přirozené skupinky dětí, a to nejen podle věku, ale i podle individuálních schopností a podle formujících se osobností jednotlivých dětí. Společně si ve třídě hrají, tvoří a z nabídky činností si během dne vybírají. Mají možnost si postupně vyzkoušet roli mladšího a později staršího kamaráda, což je pro řadu dětí nová zkušenost, kterou z rodiny neznají. Velkou výhodu pak vidíme v péči o děti v posledním roce docházky do MŠ, kdy jsou na třídách menší skupinky předškoláků a bude tak více podporovaný individuální přístup.

Společně se těšíme na všechny zážitky s dětmi a věříme, že následující rok se ponese v poklidné a přátelské atmosféře.

Vedoucí učitelka MŠ a třídní učitelka v oddělení Motýlků: Bc. Lucie Doležalová

Učitelka v oddělení Motýlků: Barbora Píchová

Asistentka pedagoga v oddělení Motýlků: Pavlína Prunerová

Třídní učitelka v oddělení Berušek: Veronika Venhauerová

Učitelka v oddělení Berušek: Dominika Pihávková

O čistou školku se nám stará školnice Helena Štorová. O údržbu budovy po technické stránce pečuje školník František Štora.

Napište nám

Chráněno službou reCAPTCHA.