Naše třídy

Ve školním roce 2019/2020 se nám světluškové děti rozletěly opět do dvou tříd. Ve třídě Motýlků najdeme mladší děti a ve třídě Berušek děti starší. Společně se těšíme na všechny zážitky s dětmi a věříme, že následující rok se ponese v poklidné a přátelské atmosféře.

Třída Motýlků je zaměřená na práci s menšími dětmi. Základní prioritou učitelek je děti s klidem uvést do nového prostředí. Děti by se měly cítit bezpečně a jistě. Volná, spontánní, námětová hra by měla být na prvním místě.

Vedoucí učitelka MŠ a třídní učitelka v oddělení Motýlků: Bc. Lucie Doležalová

Učitelka v oddělení Motýlků: Barbora Píchová

Chůva v oddělení Motýlků: Dana Bláhová

Asistentka pedagoga v oddělení Motýlků: Marta Ďásková

Třída Berušek je zaměřená na děti starší. Soustavně se zde děti pomocí her a vhodně vybraných činností připravují na vstup do školy. Důraz je kladen na vytvoření dobře vycházejícího kolektivu a součinnost s třídou Motýlků.

Třídní učitelka v oddělení Berušek: Veronika Venhauerová

Učitelka v oddělení Berušek: Kristýna Fňukalová

O čistou školku se nám stará školnice Helena Štorová. O údržbu budovy po technické stránce pečuje školník František Štora.

Napište nám

Chráněno službou reCAPTCHA.