Mateřinka Světluška Vás vítá na našich webových stránkách.
Doufáme, že zde najdete všechny potřebné informace. V případě, že by jste cokoliv postrádali, neváhejte nás kontaktovat. Doporučujeme zadat si odběr aktualit.

Motto naší mateřské školy
" Světluška nám posvítí na cestu, kterou zvládneme společně projít"

Vize školy

• Nechceme dětem předávat jen množství ucelených informací. Díky připravenému prostředí necháváme děti objevovat a získávat informace, znalosti, dovednosti podle jejich volby a v rámci jejich individuálního vývoje.
  • Čerpáme z přírody. Trávíme čas v přírodě. Učíme se z ní, vnímáme ji a vedeme děti k ochraně přírody, stejně jako ke zdravému životnímu stylu.
  • Vidíme každé dítě jako osobnost. Nechceme děti měnit a přetvářet. Podporujeme je v tom, co dělají a snažíme se v nich budovat jistotu a důvěru v sama sobě.  Naší hlavní myšlenkou je, že dítě, co se má rádo a věří si, dokáže vycházet se všemi lidmi ve svém okolí, rádo si hraje, učí se a zdokonaluje se ve všech směrech.

jgjhgjh.jpg