Charakteristika školky

Mateřská škola se nachází ve společném areálu se základní školou. Školka sdílí se školou velké, pravidelně udržované hřiště, jehož součástí jsou nově zrekonstruované školní zahrady v přírodním stylu. Budova mateřské školy je oplocena a má samostatný vchod. Celý areál se nachází v okrajové části obce Puklice, kde je velmi malý provoz a velké možnosti ke klidným a bezpečným vycházkám.

Budova mateřské školy je dvoupodlažní, jsou v ní dvě rozměrné herny, kuchyňka, prádelna, sklad na materiál, studovna pro potřeby učitelek, šatny a sociální zařízení pro děti i zaměstnance.

V roce 2018 došlo ke kompletní rekonstrukci sociálního zázemí, šaten a chodeb. V roce 2019 byla vybudována školní zahrada.

Mateřská škola velmi dobře spolupracuje se základní školou, s místními spolky, s obecním úřadem.

Do budoucna se počítá s výměnou radiátorových krytů, s kompletním zateplením budovy a s novou střechou.

Napište nám

Chráněno službou reCAPTCHA.