Světluščina flétnička

Od 14. října 2019 nabízíme kroužek flétničky. Kroužek by probíhal každé pondělí ráno v době scházení (7,30 – 8,00) pod vedením paní učitelky Píchové. V případě zájmu můžete nahlásit své dítě ve třídě motýlků.

• Půjde především o seznámení dětí s hudebním nástrojem a s nácvikem správného dýchání. Neočekávejte, že budeme hned hrát melodie.
  • Hra na flétnu podporuje rozvoj jemné motoriky (úchop), hrubé motoriky (postoj) a obsahuje logopedické prvky.
  • Zvažte, prosím, zda Vaše dítě zvládne flétnu udýchat.
  • Flétnu budete muset svému dítěti koupit. Prosíme, kupujte flétnu v hudebninách. Doporučujeme mít na flétnu obal (podepsaný) a čistící tyčinku.
  • Max. počet dětí je 8.