ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Zasaďme stromDatum konání:
2.5.2017
Datum ukončení:
31.5.2017

AKCE ODLOŽENA

Ve čtvrtek 20. dubna 2017 se koná akce "Zasaďme strom". Z financí z předešlé akce "Zachraňme strom", kde se rodiče s dětmi podíleli na sběru papíru, plánujeme nakoupit ovocné keře a vysázet je na Světluščinu zahrádku. Akce se koná od 15.30 hod. Sejdeme se v horní třídě, kde proběhne krátká informativní schůzka ohledně vyhodnocení dotazníků a akcí, které nás v letošním školním roce ještě čekají. Poté půjdeme společně sázet keříky. Pracovní oblečení, pomůcky a nářadí vítány.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů