Žádost o spolupráci

Vážení rodiče,

přes zhoršující se situaci způsobenou pandemií Covid 19 byl provoz mateřských škol ponechán v běžném režimu a Vaše děti tak mohou naši mateřinku využívat. Přesto bych chtěla požádat, samozřejmě s přihlédnutím k Vašim možnostem, zda je pro Vás v tuto chvíli bezpodmínečně nutné dítě do školky umisťovat. Ze zdravotních důvodů máme ve školce v současné době pouze dvě učitelky ze čtyř, což postačuje na fungování jednoho oddělení. Pokud není v možnostech školy personálně zajistit provoz, dochází k jeho uzavření. Chci předejít komplikacím, které bychom tímto způsobily hlavně pracujícím rodičům.

Děkujeme za pochopení.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy