ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Žádost o spolupráciVážení rodiče,

přes zhoršující se situaci způsobenou pandemií Covid 19 byl provoz mateřských škol ponechán v běžném režimu a Vaše děti tak mohou naši mateřinku využívat. Přesto bych chtěla požádat, samozřejmě s přihlédnutím k Vašim možnostem, zda je pro Vás v tuto chvíli bezpodmínečně nutné dítě do školky umisťovat. Ze zdravotních důvodů máme ve školce v současné době pouze dvě učitelky ze čtyř, což postačuje na fungování jednoho oddělení. Pokud není v možnostech školy personálně zajistit provoz, dochází k jeho uzavření. Chci předejít komplikacím, které bychom tímto způsobily hlavně pracujícím rodičům.


Děkujeme za pochopení.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů