ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Začátek školního roku 2020/2021Vážení a milí rodiče,

mateřská škola se pomalu a jistě chystá na nový školní rok.

 

Dovolte mi, abych Vám zde napsala základní informace:

MŠ zahajuje provoz v úterý 1. 9. 2020. Provoz bude časově stejný jako loni, tj. 6:00 - 16:00.

Je velmi důležité, aby měly děti nahlášenou stravu. Bez ní nemůžeme dítě přijmout. Prosím o nahlášení stravy dětí vedoucí jídelny p. Kourkové na mail jidelna@zspuklice.cz maximálně do 28. 8. 2020 do 9:30.

Záloha za stravu Vám bude odečtena 26. 8. 2020. Vařit obědy a připravovat svačiny nám vzhledem k rekonstrukci školní jídelny bude školní jídelna v Kamenici u Jihlavy. Komunikovat ohledně odhlašování a přihlašování dětí budete nadále pouze s naší vedoucí jídelny p. Kourkovou. Odhlašování a přihlašování ke stravě je možné vždy den předem do 9:30.

Ve čtvrtek 3. 9. 2020 se od 16:00 koná rodičovská schůzka. 

Moc prosím všechny rodiče o účast. Kdo se nezúčastní, bude si muset sjednat individuální schůzku v odpoledních hodinách do 16. 9. 2020. Zazní zde základní informace ohledně celoročního provozu, ale také probereme opatření týkající se onemocnění Covid - 19.

Po této schůzce bych Vás a děti pozvala na malou zahradní slavnost ku příležitosti začátku nového školního roku. Nachystáno bude občerstvení, kreativní dílny a především využijeme prostor naší krásné školkové zahrady k volné hře dětí.

S přáním slunečných dní

Lucie Doležalová

vedoucí učitelka MŠ.

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů