ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

VÝSLEDKY DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍVážení rodiče,

            chci Vám všem, kteří jste se zúčastnili dotazníkového šetření, poděkovat za upřímnost a ochotu. Z Vašich odpovědí vyvstaly nejen problémy, o kterých bohužel víme, ale i pro mě nové a zajímavé postřehy. V přílohách této zprávy jsem Vaše odpovědi s maximální otevřeností a upřímností vyhodnotila a okomentovala. Některé komentáře jsou delší, jejich četba je pouze na Vás.

            Protože se dotazníkového šetření zúčastnili i žáci ze základní školy a obrázkem přispěly i děti z mateřské školy, můžete se podívat i na jejich vyhodnocení.

            Okomentovat úplně každou poznámku nebylo v mých silách – hlavně ty, které se v množství dotazníků objevily pouze jednou. Nicméně platí to, co jsem řekla na rodičovských schůzkách v MŠ i ZŠ v září. Dveře ředitelny jsou Vám otevřené (nejen rodičům). Neberte to prosím jako zdvořilostní frázi. Jakýkoliv Váš problém či nápad jsem ochotná vyslechnout a reagovat na něj.

J. Němcová, ředitelka školy

 Vyhodnocení dotazníku pro rodiče v ZŠ.pdf

Vyhodnocení dotazníku pro rodiče v MŠ.pdf

MŠ a ŻÁCI - I. STUPEŇ.pdf

ŻÁCI - II. STUPEŇ.pdf

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů