ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

UZAVŘENÍ PROVOZU MŠVážení rodiče,

z důvodu výskytu nemoci Covid-19 v naší mateřské škole, bude školka od pondělí 11. 1. 2021 na doporučení Krajské hygienické stanice (dále jen KHS) a po dohodě se zřizovatelem uzavřena.

Uzavření v tuto chvíli platí do pátku 15. 1. 2021.

Dle KHS jsou rodiče všech dětí, které byly přítomny ve dnech 4. – 5. 1. 2021 v mateřské škole (celkem 34 dětí) povinni kontaktovat dětského lékaře a informovat jej o přímém styku dítěte s nakaženou osobou. Dětský lékař ustanoví dítěti karanténu a v případě potřeby vystaví rodiči OČR. Dle KHS bude Vaše dítě dětským lékařem objednáno k testování.

Pokud bude dítě negativní, bude muset setrvat v karanténě do 15. 1. 2021 (deset dní od posledního kontaktu s nakaženou osobou). Pokud k testování nedojde, musí dítě zůstat v karanténě do úterý 19. 1. 2021 (14 dní od posledního kontaktu s nakaženou osobou).

V případě, že dítě bude mít pozitivní test na přítomnost viru, o dalších krocích rozhodne KHS popřípadě dětský lékař.

Obědy budou dětem automaticky odhlášeny pouze na dny 11. - 15. 1.

Další informace vám budou neprodleně předány.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů