Týdenní příprava - Ledové království

Milí rodiče,

zpočátku týdne ještě nebudeme ve školce všichni, proto posíláme náměty na distanční vzdělávání.

Následující dva týdny se ponesou v duchu ledového království. Ve čtvrtek dopoledne by se měl ve školce konat ledový bál. Přivítáme Elzy, Anny, Olafy i Kryštofy. Moc prosíme, aby jste dětem nachystali kostýmy. Děkujeme.

909671974f7c837604f4e586f716535f.jpgb528cf7332a00600b05a80d9753dc9ee.jpg65050eafcf40743a66c35ce0150e1f26.jpg523d67c5596514b5b3b6467f0313df77.jpg

Ledové království - příprava

Ledové království - bublinky

Ledové království - hudební výchova

Ledové království - grafomotorika

Ledové království - předmatematická gr. Vystřihneme a děti připínají kolíčky na prádlo ke správné číslici.

ledové království - smyslovka. Můžeme použít do menšího plechu sůl, mouku, cukr.

Ledové království - výtvarná výchova.

Ledové království - básnička.

Ledové království - grafomotorika (2)

Ledové království - Hádanky.

Ledové království - zraková percepce. Spojujeme tužkou dvě stejné sněhové vločky.

Ledové království - zrakovka. Přeškrtneme Olafa, který se nám nehodí do řady.

Ledové království - Paní Zima. K přečtení.

Můžeme se podívat na zimu u broučků:

A také si můžeme zatancovat v ledovém království:

A velkou výzvou pro všechny je akce OLAF V KAŽDÉM DOMĚ!

Stačí vystřihnout dvě koule, jednu Olafí hlavu, dvě nožky a dvě ručky, děti pomůžou vybarvovat. Posílám ukázku dvou variant, jedna je z A3 papíru a druhá z formátu A4.

IMG-9686.jpg

Fotografii Olafa ve Vašem okénku nám můžete nasdílet zde: https://padlet.com/lucousd/og508jw4ms10c36r

Jedná se o virtuální nástěnku, nemusíte nic stahovat, pouze nahrajete fotografii. My si pak můžeme ve školce všechny fotografie s děmti prohlédnout a povídat si s dětmi o tom, jak se Vám při práci dařilo.

Přeji krásný zasněžený víkend,

L. Doležalová, ved. uč. MŠ Světluška