ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Světluščina cesta za poklademPro děti před vstupem do 1. třídy:

Milí rodiče,

přemýšleli jsme, jak udělat dětem přípravu do školy zábavnější. Přeci jen ve školce nepoužíváme tolik pracovních listů, jako teď máte doma a vše je zde podáváno formou hry. I samotný kolektiv dětí moc pomůže nastartovat chuť něco společně dělat.

Proto Vám nabízíme tuto variantu: Níže najdou děti motivační video od Světlušky. A Vás poprosíme o střežení lucerniček. Dětem je postupně vystřihujte. Za každý pracovní list dáte svému dítěti jednu lucerničku, kterou si nalepí do herního plánu. Až bude celý plán nalepený, vyfotíte nám ho a Světluška každému dítku natočí video, kde bude informace o tom, kde najdou svůj poklad.

Video pro děti:

Další pracovní listy a plán hry Vám teď roznášíme. Děkujeme za spolupráci ♥

Kolektiv učitelek MŠ Puklice

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů