ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Stravování v MŠVážení rodiče, 

vzhledem k rekonstrukci školy se bude naposledy vařit ve školní kuchyni v úterý 23. 6. 2020. Poté se bude školní kuchyň kompletně stěhovat. Díky metodice "Provoz mateřských škol do konce školního roku 2019/2020", která byla vydaná MŠMT, můžeme dětem připravovat studené obědy. Abychom nemuseli mateřskou školu uzavírat, volíme tuto variantu. Posledních pět dní (24.6., 25. 6., 26. 6., 29. 6. a 30. 6. 2020) tak budou mít děti studené obědy. Obědy jsme navrhli tak, aby dětem chutnalo. Nechybí spousta čerstvé zeleniny a ovoce.

Znovu ještě připomínám, že poslední možné odhlášení stravy pro děti může proběhnout do úterý 23. 6. do 12:30 hod. 

Děkuji za pochopení.

Lucie Doležalová, vedoucí učitelka MŠ.

Provoz mateřských škol do konce školního roku 2019/2020.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů