Seznam akcí na měsíc ZÁŘÍ 2021

ZÁŘÍ 2021:

Čtvrtek 23. září 2021 od 16:00 - Školková zahradní olympiáda. Pro děti i rodiče budou nachystány sportovní disciplíny. S sebou: pohodlné oblečení, sportovní obuv, buřtíky a pečivo.

Středa 29. září 2021 - Svatováclavská slavnost. Dopolední slavnost pro děti. Prosím o přichystání kostýmů princezen, královen, princů, králů a rytířů.

V průběhu měsíce září budeme fotit děti na velké fotografie do šaten. V rámci nově vytvořeného protipožárního řešení budovy již nemůžeme těmito obrazy zdobit chodbu, ale této oblíbené tradice se vzdát nechceme. Proto jsou fotografie umístěny v šatnách.

Lucie Doležalová

učitelka pověřená řízením MŠ