Puklice v zeleném – pokyny pro rodiče dětí z MŠ

Milí rodiče, prosíme Vás o spolupráci v pátek 24. května 2019.

S dětmi se sejdeme v 17:00 u vchodových dveří mateřské školy. Děti, které jdou od 2. 9. 2019 do 1. třídy, budou pasovány. Prosíme, nachystejte dětem slavnostní oblečení.                                                                                                                                                                    Pro ostatní děti budou připravené sukénky a školková trika, do kterých děti společně oblékneme.

Poté přejdeme k pódiu. Od 17:15 vystoupí všechny děti společně. Po vystoupení odejdou mladší děti pod pódium. Bude následovat pasování předškoláků.

Po vystoupení a pasování dětí se vrátíme ke školce, kde děti převlékneme.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na krásné odpoledne.

PUKLICE_V_ZELENEM_plakat_(1).jpg