ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Provoz MŠ od 9. 11.Vážení rodiče,

jak jste již byli informováni, příští týden zůstane zachován provoz jednoho oddělení v čase 7.00 – 15.00 hodin.

V tuto chvíli nadále zůstávají tři ze čtyř učitelek v pracovní neschopnosti. Odpoledne bude využita vychovatelka ŠD, která v minulých dvou letech vypomáhala v MŠ na základě pracovní smlouvy jako učitelka. Je ale opravdu poslední možností (po strastiplných administrativních krocích), jak provoz školky udržet. Tuto pomoc však můžeme využít pouze do doby, než se do základní školy vrátí 1. a 2. ročníky. Přijmout nyní nového člověka, kterého neznáme a který nezná naše prostředí a děti, a zanechat ho samotného na oddělení, není v tuto chvíli v žádném případě reálné. Ani asistentka pedagoga, která již od pondělí zase ve školce funguje, nemůže zůstat s dětmi ve třídě sama.    

Při absenci zbylé paní učitelky nebo vypomáhající vychovatelky bude školka opravdu uzavřena.

Nemám v tuto chvíli bohužel řešení pro případ, že by zájem o umístění dítěte do MŠ překročil kapacitu jednoho oddělení. Nicméně si v tuto chvíli myslím, že vzhledem ke vstřícnosti Vás rodičů, se nám podaří udržet nízký počet přítomných dětí.

Vaší vstřícnosti, za kterou Vám znovu děkuji, si vážíme i proto, že v tuto chvíli nemáte možnost požádat o vrácení školkovného za dobu, kdy Vaše dítě školku nenavštěvovalo. Děláme vše pro to, abychom Vám to vynahradili jinak.

Žádná svá další vyjádření ohledně potřeby umístit či neumístit dítě do MŠ již nebudu publikovat. Vše již bylo řečeno. Držme si vzájemně palce :)

Jaroslava Němcová, ředitelka školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů