Provoz MŠ od 30. 11.

od středy 2. 12. bude obnoven běžný provoz obou oddělení od 6.00 do 16.00 hodin. Do úterý 1. 12. zůstává zachován současný provoz jednoho oddělení v čase 7.00 – 15.00 hodin.

Ani 2. prosince nebudou přítomny všechny paní učitelky, ale dvě oddělení už zvládneme. Světluščin anděl strážný asi zrovna létá někde jinde (doufám, že nad rekonstruovanou školou), protože jsme od včerejška navíc bez paní školnice. Stav, ve kterém se nacházíme, mě od 5. listopadu opravňoval školku ze zákonných důvodů uzavřít. Ale vydrželi jsme. Jednak díky Vaší obrovské pomoci, kdy počet dětí umožňoval fungování jednoho oddělení. A jednak díky maximálnímu nasazení všech přítomných v čele s vedoucí učitelkou Luckou Doležalovou. Nemyslím, že pro všechny z nás by bylo automatické fungovat nad rámec svých pracovních povinností, na úkor vlastního soukromí a bohužel i rodiny. Lucko, děkujeme!

Jaroslava Němcová, ředitelka školy