ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

PROVOZ MŠ - DŮLEŽITÉ!Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení.  K dnešnímu dni jsou tři ze čtyř učitelek naší mateřské školy a paní asistentka v pracovní neschopnosti. Dnes a zítra zůstane mateřská škola v provozu, protože díky Vaší pomoci je počet přítomných dětí minimální. Během zítřka se rozhodne, zda se do pracovního procesu vrátí od pondělí druhá učitelka.

Pokud ano, jsme od 2.11. schopni zajistit provoz jednoho oddělení ve zkráceném čase 7.00 – 15.30 hodin. Z toho důvodu znovu žádám a prosím všechny rodiče, aby se do zítřejších 9.00 hodin prostřednictvím SMS vyjádřili k tomu, zda je pro Vás nezbytně nutné umístění dítěte do MŠ. SMS zasílejte na školkový mobil, jak jste zvyklí (725 703 579).

Pokud zůstane v pondělí v pracovním procesu pouze jedna paní učitelka, budu muset provoz mateřské školy přerušit. V tuto chvíli bohužel neexistuje zákonný důvod k uzavření MŠ ze strany hygieny. Přerušením provozu z mé strany nebudete mít nárok na ošetřovné.

Nebudu v tuto chvíli děkovat za pochopení, protože situace pochopitelná není. Jako máma dvou dětí znám komplikace, které by uzavření MŠ způsobilo pracujícím rodičům. Veškeré snahy o nalezení náhradního řešení (provoz v jiné MŠ, náhradní personál atd.) naráží na zákonné problémy, které v tuto nelze obejít.

Během zítřejšího dopoledne Vám oznámím, zda bude školka v pondělí 2.11. v provozu. Pokud ano, bude fungovat určitě pouze jedno oddělení. Znovu připomínám, pošlete SMS s informací, zda je pro Vás zajištění provozu nezbytně nutné, abychom mohli vyjít vstříc pracujícím rodičům.

Závěrem Vás chci požádat, abyste veškeré další dotazy a připomínky konzultovali se mnou (tel. 725 714 489), neboť rozhodnutí je výhradně v mé pravomoci.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů