ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Pravidla provozu MŠ do konce školního roku 2019/2020Vážení rodiče,

metodika MŠMT pro provoz mateřské školy v období do konce školního roku 2019/2020 byla zveřejněna v sobotu 2. května. Rodičům byl zaslán krátký dotazník k zjištění zájmu o docházku do MŠ, abychom mohli co nejlépe provoz naplánovat. Dnes proběhla pedagogická i provozní porada. V příloze naleznete PRAVIDLA PROVOZU. Protože se situace mění a vyvíjí, je možné, že budou ještě upravována. Sledujte, prosím, informace na webu mateřské školy.

V příloze naleznete také ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, které bude muset rodič při prvním vstupu do mateřské školy odevzdat. Rodič v prohlášení stvrzuje svým podpisem, že se u dítěte v posledních dvou týdnech neobjevily příznaky virového onemocnění. Rodič zároveň potvrzuje, že byl seznámen s vymezením osob s rizikovými faktory a zváží rizikové faktory při rozhodování o návratu dítěte do mateřské školy.

Zároveň Vás prosím, aby jste děti vodili do mateřské školy zdravé. Nepřidělávejme si v této nelehké době navzájem starosti.

Provoz mateřské školy bude obnoven v pondělí 18. května 2020. Provoz začíná v 6:00 a končí v 16:00. Nezapomeňte si zavčas nahlásit ve školní jídelně stravu.

Pravidla provozu MŠ.pdf

Čestné prohlášení.pdf

Pro děti posílá Světluška krátké instruktážní video týkající se příchodu dětí do školky. Všechna ostatní pravidla si už pak s dětmi hravou formou probereme ve školce.

 

Lucie Doležalová

vedoucí učitelka MŠ Světluška Puklice


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů