ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Týdenní příprava - Otevíráme skřítčí domečkyMilí rodiče, 

posíláme Vám inspiraci na další týden. Tento týden jsme měli v plánu otevřít jarní témata. A už je dlouholetou tradicí, že chodíme otevírat skřítčí domečky. Děti toto místo milují a vždy si v něm rády hrají. Hrou a za pomoci fantazie se tak přibližujeme k přírodě a k pocitu jí chránit. 

Naší motivační linkou by tak byla procházka k našemu milému místu, kde po zimě skřítky probudíme. Zjistíme, jak se jim daří, zda něco nepotřebují a otevřeme jejich domky, aby mohli na sluníčko. Můžete si o tom s dětmi také popovídat. 

Také můžete kouknout na tuto pohádku:

Celou přípravu včetně pracovních a grafomotorických listů, básničky, písničky...naleznete ZDE.

Myšlenkovou mapu v podobě bublinek naleznete ZDE.

Doporučuji také ke zhlédnutí časopis BenJáMína. Březnové číslo nabízejí zdarma ke stažení ZDE.

Zkusit můžete také aplikaci v mobilu s názvem Hravouka. Naleznete ZDE.

Za celý kolektiv učitelek, který se na této přípravě podílel, přeji hezké jarní dny.

Lucie Doležalová.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů