Omezení v areálu ZŠ a MŠ Puklice

z důvodu výstavby víceúčelového hřiště nastane od pondělí 12. dubna 2021 omezení pohybu v areálu základní školy. Stavebníci budou mít přístup ze silnice do areálu školy prostřední branou (na obr. č. 4). Prostřední branka u této brány bude zamknutá, celý prostor bude ohraničen vysokým stavebním plotem. Stejně tak budou z důvodu bezpečnosti dětí a žáků ohraničené i školní zahrady (na obr. označení žlutou barvou). Rodiče doprovázející děti do mateřské školy budou chodit přes parkoviště u dětského hřiště (na obr. oranžově č. 1). Žáci a pedagogický personál se pak dostanou do budovy základní školy nově vytvořeným vstupem vedle prostřední brány (na obr. oranžově č. 2) a bránou u jídelny (na obr. oranžově č. 3).

Vstupy do ZŠ a MŠ.jpg

Omezení bude trvat cca do konce tohoto školního roku (červen 2021). Výsledkem bude sportovní plocha určena pro provozování míčových her (volejbal, nohejbal, tenis, malá kopaná, basketbal) včetně dalších letních sportů. Součástí projektu je veškeré sportovní vybavení včetně mantinelu a ochranné sítě, veřejného osvětlení, domku na uskladnění nářadí a výsadby zeleně.

Děkuji za pochopení.

Lucie Doležalová, místostarostka obce