ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Návštěva ze záchranné stanice PavlovZ organizačních důvodů dnes zvířátka ze záchranné stanici nedorazila.

Náhradní termín je v řešení.

Dorazit měli netopýři. Tak jsme si to dnes alespoň tématicky užili. Ranní rozcvička byla inspirována pohybem a životem netopýrů, zakončena byla relaxací s hudbou a povídáním o podzimní přírodě. Následovalo společné zpívání obou tříd s doprovodem rozličných hudebních nástrojů. Také nás zabavilo vyrábění netopýrků z ruliček od toaletného papíru. Z důvodu vydatného deště jsme se podívali na desetiminutovou pihádku Krysáci a netopýr Florián. Po pohádce jsme si odvyprávěli celý děj, povídali jsme si o hlavních postavách a o tom, jak Florián krysákům pomohl s letem do vesmíru.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů