ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Možné otevření MŠVážení rodiče,

vláda v posledních dvou dnech v médiích vystoupila s plánem postupného otevírání škol.

Informace o otevření mateřských škol nebyla zcela na pořadu dne. Pouze v rámci dotazu zazněla informace o tom, že otevření mateřských škol si určí zřizovatel, pokud splní požadavky zadané ministerstvem.

Otázkou zůstává, kdy nám zmíněná metodika dorazí a jaké podmínky zde budou uvedené. Situace je nestálá, změny se dějí každým dnem a nedokážeme teď s přesností určit, kdy se mateřská škola otevře.

O dalších krocích Vás budeme neodkladně informovat. Počítáme také s tím, že prostřednictvím dotazníkového šetření budeme zjišťovat zájem o docházku Vašich dětí do mateřské školy.

Co se týče provozu o letních prázdninách, v plánu bylo mateřskou školu nechat v provozu ve dnech 1. - 10. července 2020 a 24. - 28. srpna 2020. I toto rozhodnutí je závislé na tom, jak se nadále bude situace vyvíjet. V této záležitosti bude také hrát roli případná rekonstrukce základní školy a školní jídelny. Provoz mateřské školy nemůže ze zákona probíhat bez zajištění stravy dětem.

Vím, že jsou dnešní dny obtížné a vývoj pandemie COVID-19 nepředvídatelný. Nejistota v tom, co bude dál, tomu nepřidává. Buďme ale silní a pozitivně naladění. Jednou tato doba skončí a snad nám v paměti zůstanou více ty milé chvilky s našimi dětmi.

Lucie Doležalová

vedoucí učitelka MŠ


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů