Lyžařský kurz se Zajdou 2021

přeposílám Vám informace od lyžařské školy.

Vaše děti jsou zařazeni do druhého běhu, tj. od 8. 2. 2021. Zda kurz proběhne, určí až epidemiologická situace, kterou v tuto chvíli nejsem schopna odhadnout. Sledujte proto, prosím, naše webové stránky. V případě zrušení kurzu bych info poslala ihned i prostřednictvím sms zprávy.

V přiložených pokynech naleznete, co je je potřeba zajistit z Vaší strany (kukla, rouška, náhradní oblečení, lyžařské oblečení aj.) a je také potřeba vyplnit potvrzení o bezinfekčnosti.

Organizační pokyny

Potvrzení o bezinfekčnosti

Protože je naše organizace pouze zprostředkovatelem, v případě dalších dotazů doporučuji kontaktovat přímo lyžařskou školu.

Lucie Doležalová, ved. uč. MŠ Puklice