ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Informace pro rodiče - COVID - 19Vážení rodiče,

na základě žádosti odboru školství, mládeže a sportu Kraje Vysočina Vám touto cestou předávám informace související s výskytem a šířením koronaviru COVID-19 a postupem školy v dané situaci. Jedná se opravdu o pouhé předání informací, které většinou již znáte. Byla bych velice nerada, kdybych měla přispět k šíření paniky.

V přiložených informačních letácích se prosím seznamte s kroky, které byste měli podniknout v případě, že navštívíte rizikovou oblast.

V mateřské škole probíhá úklid a dezinfekce povrchů denně po ukončení provozu. Nyní jsme přikročili k dezinfikování klik a zábradlí v průběhu dne. Děti budou opětovně upozorněny na správné mytí rukou a na vhodné postupy při kašli a rýmě. V koupelnách budou k dispozici dezinfekční mýdla, pedagogický personál zajistí po umytí rukou použití bezoplachových dezinfekční gelů.

Děkuji za pochopení.

                                                                                                              Mgr. Jaroslava Němcová, ředitelka školy

letak COVID (1).jpgtákletak COVID (2).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů