Informace pro rodiče - COVID - 19

na základě žádosti odboru školství, mládeže a sportu Kraje Vysočina Vám touto cestou předávám informace související s výskytem a šířením koronaviru COVID-19 a postupem školy v dané situaci. Jedná se opravdu o pouhé předání informací, které většinou již znáte. Byla bych velice nerada, kdybych měla přispět k šíření paniky.

V přiložených informačních letácích se prosím seznamte s kroky, které byste měli podniknout v případě, že navštívíte rizikovou oblast.

V mateřské škole probíhá úklid a dezinfekce povrchů denně po ukončení provozu. Nyní jsme přikročili k dezinfikování klik a zábradlí v průběhu dne. Děti budou opětovně upozorněny na správné mytí rukou a na vhodné postupy při kašli a rýmě. V koupelnách budou k dispozici dezinfekční mýdla, pedagogický personál zajistí po umytí rukou použití bezoplachových dezinfekční gelů.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Jaroslava Němcová, ředitelka školy