Informace k provozu od 3.5.

v provozu škol a školských zařízení dochází k následujícím změnám.

Od 3. května se v naší škole testují předškoláci a děti I. stupně pouze jednou týdně. Testování probíhá v pondělí, u nepřítomných dětí v den jejich nástupu do školy či školky.

Pokud budete potřebovat potvrzení, že Vaše dítě bylo testováno (pro potřeby kroužků atd.), není třeba žádat školu o jeho vydání. Stačí Vaše čestné prohlášení.

Od 10. května by se i v našem kraji mohli do školy vrátit žáci II. stupně a všechny děti do mateřské školy. Tuto informaci vláda definitivně potvrdí až příští týden! V případě naší školy by na rotační výuku nastoupili od 10. 5. žáci 6. a 7. ročníku. Od 17. 5. následně žáci 8. a 9. ročníku. Opakuji, že nástup II. stupně i dětí mateřských škol v Kraji Vysočina není v tuto chvíli vládou potvrzen.

Další informace dodám dle vývoje situace.

S pozdravem J. Němcová, ředitelka školy