ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

DŮLEŽITÉ - PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠVážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem vydávám následující rozhodnutí:

OD PONDĚLÍ 16. 3. 2020 JE DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY.

V našem kraji končí jarní prázdniny a mnoho lidí se vrací z různých koutů republiky, ale i Evropy. Za provoz školy i školky cítím velkou zodpovědnost. V tuto chvíli proto vidím jako správné předejít možnému nebezpečí než řešit následky.

V případě, že budete potřebovat vystavit žádost o ošetřovné, kontaktujte mě emailem (reditel@zspuklice.cz) nebo telefonicky (725 714 489, stačí sms) s uvedením jména dítěte, data jeho narození a emailové adresy, na kterou má být žádost o ošetřovné zaslána. V případě potřeby Vám bude vydána žádost i v papírové podobě (po předchozí domluvě).

Dle informací České správy sociálního zabezpečení:

„Elektronicky obdržený tiskopis od školy rodič bez zbytečného odkladu přepošle technicky vhodným způsobem (emailem) pro informaci svému zaměstnavateli (jako doklad o překážce v práci - omluvenku). Pro uplatnění žádosti o dávku ošetřovného je však třeba, aby rodič školou zaslaný elektronický tiskopis: buďto vytiskl, vyplnil, podepsal a fyzicky předal zaměstnavateli, anebo tiskopis vyplnil, podepsal a odeslal elektronicky, má-li k tomu technický prostředek (kvalifikovaný elektronický podpis).“

Zaměstnavatel vyplní část C tiskopisu a předá jej příslušné Okresní správě sociálního zabezpečení.

Mgr. Jaroslava Němcová, ředitelka školy

Úplata MŠ.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů