ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Distanční vzdělávání předškolních dětíVážení rodiče,
 
v posledních týdnech se potýkáme s velkou absencí pedagogického i nepedagogického personálu. Vy nám vycházíte neuvěřitelně vstříc a za to jsme opravdu vděční. Můžeme tak udržet mateřskou školu v provozu. Přesto máme povinnost distančně vzdělávat děti v posledním roce před vstupem do základní školy. Povinnost se týká dětí plnících povinné předškolní vzdělávání. Distančně se vzdělává z důvodu krizových či mimořádných opatření nebo z důvodu nařízení karantény, kdy není možná osobní přítomnost většiny (více než 50%) předškoláků z MŠ. A k tomu je nutná spolupráce Vás, rodičů. 
 
My volíme cestu jako na jaře, tedy budeme Vám do aktualit mateřské školy na webových stránkách vkládat náměty na činnosti a úkoly. Zadání proběhne vždy v pondělí. Prosím o zpětnou vazbu, zda máte možnost připojení k internetu a k tisku. V případě, že těmito technologiemi nedisponujete, nachystám dětem ve školce balíčky a požádám Vás o jejich vyzvednutí. Vypracované úkoly pak přinese dítě s sebou do školky a my je založíme pro případ kontroly.
 
Na jaře jsme budoucím školákům materiál každý týden vozili. Bohužel při počtu dvou učitelek je to nyní nereálné. V případě, že budete chtít cokoliv probrat, neváhejte mi zavolat i na mé osobní číslo 733 505 723. 
 
Děkuji za pochopení,
Lucie Doležalová
vedoucí učitelka MŠ
 
Týdenní přípravy naleznete zde:
 
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů