ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

COVID - doplňující informaceVážení rodiče,

z důvodu množících se dotazů a nejasností bych chtěla podat doplňující informace.

Děti, které byly ve školce přítomné ve dnech 4. – 5. 1. 2021 (celkem 34 dětí nahlášených na hygieně), jsou od 8. 1. 2021 v karanténě a musí dodržovat pravidla pro osobu v karanténě. Karanténa se v tuto chvíli netýká rodičů ani dalších osob v domácnosti, pouze dítěte. Délku karantény jsem vysvětlila v minulém článku. Pokud bude dítě po otestování pozitivní, další kroky Vám sdělí hygiena.

Jsem povinna informovat zákonné zástupce o situaci. Nicméně za dodržování pravidel a pokynů z Vaší strany nenesu zodpovědnost. Berte to prosím na vědomí.

Pokud potřebujete vystavit OČR z důvodu karantény Vašeho dítěte, vystaví jej dětský lékař. Ovšem nikoliv z důvodu uzavření školky, ale z důvodu karantény. Takto musíte informaci dětskému lékaři podat.

Dle hygieny musí Vaše dítě poslat na test dětský lékař. Je nutné se co nejdříve objednat. Hodinu před testem by dítě nemělo jíst, pít a čistit si zuby (informace z hygieny).

Jaroslava Němcová, ředitelka školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů