ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Čas adventní v MŠDatum konání:
4.12.2015
Datum ukončení:
21.12.2015

Během adventu proběhne v MŠ:

4.12. v dopoledních hodinách Mikulášská besídka
10.12. v dopoledních hodinách divadelní představení Duhová jiskra
21.12. od 16:00 hod. Vánoční besídka za účasti rodičů. Letos ve školce jarmark pořádat nebudeme, ale přislíbili jsme v rámci spolupráce ZŠ a MŠ účast na Vánočním jarmarku v ZŠ, jež se koná v pátek 18.12. v odpoledních hodinách. Případné výrobky na prodej můžete nosit, budeme mít v ZŠ svůj prodejní stoleček. Veškerý výdělek jde na vzdělávání adoptovaného Fredrica.
Přejeme klidné prožití předvánočního času. Kolektiv MŠ Světluška.
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů