Zájezd do Anglie očima žákyň 8. ročníku

Zájezd do Anglie

1.5.2019 v odpoledních hodinách se vydali žáci druhého stupně na pětidenní zájezd do Anglie. Nastoupili jsme do autobusu a vyrazili na cestu. Cesta trvala okolo 16 hodin a v autobuse panovala dobrá nálada. Kolem čtvrté hodiny ranní jsme přejeli hranice Anglie. Když jsme vjeli do Eurotunelu, ani jsme netušili, že jedeme. Po několika hodinách cesty jsme byli v Londýně a náš výlet mohl začít. Jako první jsme navštívili lanovku nad řekou Temží, poté jsme se na lodích kochali krásou města a některým jedincům se zamotala hlava. V podmořském světě Sea live London se nám ohromně líbilo. Nejlepší zážitek bylo ovšem London Eye neboli londýnské oko. Naopak nejhorším zážitkem bylo londýnské metro – malé prostory přeplněné spěchajícími lidmi. Večer po prohlídce města si pro nás přijely rodiny, které byly velice milé a pozorné. Následující den jsme vyrazili na prohlídku filmových ateliérů Harryho Pottera a muzea voskových figurín. Obě atrakce se nám velice líbily a máme odsud krásné zážitky a spoustu suvenýrů. Poslední den v Anglii jsme strávili celodenním výletem v Legolandu. Bylo tam spousta zábavných atrakcí a malé repliky známých budov a postaviček. Večer jsme odjížděli s dobrým pocitem a krásnými zážitky.

Chtěli bychom poděkovat paní ředitelce , že nám umožnila tento krásný výlet a rovněž paní učitelce Stránské a Dražilové, které s námi měly pevné nervy a my jim za to děkujeme.

Martina Doležalová a Dagmar Pauzarová, žákyně 8. třídy