Vánoční jarmark 2019

Dne 6. 12. 2019 se v půl čtvrté odpoledne po roce opět otevřely dveře naší základní školy pro všechny, kteří chtěli zažít už před Vánoci vánoční atmosféru a zároveň přispět na dobrou věc. Konal se u nás tradiční Vánoční jarmark. Malí i velcí obchodníci prodávali výrobky dětí ze ZŠ a MŠ Puklice. Po náročném nakupování se mohli návštěvníci občerstvit v kavárně, kterou vedli žáci deváté třídy pod taktovkou paní učitelky Stránské. U bohatě prostřených stolů se živě diskutovalo, děti si mohly nazdobit perníčky, vyrobit si stromeček nebo sněhuláka v dílničce, nechat si namalovat krásný obrázek na obličej, vyfotit se ve fotokoutku. Děkujeme všem, kdo přispěli ke krásné vánoční atmosféře a zároveň i dobré věci, neboť výtěžek z jarmarku jako tradičně poputuje do Afriky za naším adoptovaným Fredrickem, a přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků!

Radmila Chytilová