Vánoční jarmark 2019 - poděkování

7. ročník Vánočního jarmarku

Další úspěšný jarmark na naší škole už je minulostí. Ale ještě bych chtěla poslat velké poděkování všem, kteří jej organizovali a nelitovali hodin, svého času i nápadů, aby se akce povedla.

Děkujeme žákům, kteří pod vedení učitelek odvedli velký kus práce při výrobě, přípravě i samotném prodeji. Velké poděkování patří našim tradičním sponzorům – rodičům, prarodičům i všem přátelům školy, kteří napekli občerstvení do kavárny i vyrobili krásné a hodnotné dárky. A jarmark by samozřejmě nemohl být úspěšný bez všech návštěvníků, kterých opět přišlo nepočítaně.

Velmi si vážíme toho, že nám stále zachováváte přízeň, pomáháte dobré věci a přijdete si popovídat a trochu se zastavit v předvánočním čase.

Krásné Vánoce Vám všem za všechny organizátory přeje a na další spolupráci se těší

Miroslava Tarasová

IMG_20191206_171500_1.jpg