Vánoční jarmark 2018 - zprávy

VÁNOČNÍ JARMARK 2018

Dne 14. 12. 2018 se konal v ZŠ Puklice Vánoční jarmark. Prodávaly se zde různé výrobky vyrobené dětmi ze ZŠ i MŠ dokonce i některými rodiči. V 1. a 3. třídě se nacházely stánky s výrobky, u kterých prodávali žáci Dále se malovalo na obličej, nebo se zdobily perníčky. Děti si dále mohly vyrobit drobný dárek.

Také tu byla otevřená kavárna na chodbě. V obsluze byli žáci 8. a 9. třídy. Byla zde možnost sednout si, dát si kávu, čaj nebo limonádu a k tomu domácí cukroví. Holky roznášely pití a kluci připravovali kávu,nealkoholický punč, horkou čokoládu a čaj. Byl to zážitek, vidět zde tolik lidí pohromadě. Přišli i minulí deváťáci. Ve škole panovala příjemná atmosféra.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, něco si koupili a zároveň přispěli na charitativní účely.

Žáci 9. třídy

Vánoční jarmark 2018

Dne 14. 12. v Puklicích proběhl Vánoční jarmark. Prodávaly se spousty věcí např. vázy, sovičky, polštáře a další dekorace do bytu. Vše vyrobili žáci MŠ a ZŠ Puklice. Vydělané peníze šly na chudého chlapce Fredricka Ochienga Ochienga. Navíc ve škole byla i kavárna a v ní spousty cukroví. Doufáme, že se Vám jarmark líbil a těšíme se na Vás příští rok :)

Žáci 6. třídy