Tříkrálová sbírka 2021

Letošní Tříkrálová sbírka probíhá v jiných pravidlech.

I přes nepříznivou situaci se naši nejmladší  11. ledna 2021 vydali po škole na Tříkrálovou sbírku. Nejprve koledníci potkali paní vychovatelku, poté zamířili do jídelny a na závěr překvapili ve sborovně paní učitelku. Všichni prvňáčkům přispěli krásnými částkami a my za to velice děkujeme.  Doufáme, že budeme moci příští rok pokračovat v tradičním obcházení vsi.

Díky patří také našim prvňáčkům i druhákům, kteří se nezalekli nové výzvy a koledování se zhostili na jedničku :)

Lucie Fišerová

IMG_20210111_104823.jpg         20210111_100225.jpg

Aby nebyli ochuzeni ostatní, v Puklicích naleznou tradiční pokladničky  v obchodě, na poště, na obecním úřadě a v neděli v kostele. Sbírka končí 24. ledna 2021.

Samozřejmostí zůstávají DMS zprávy a také lze přispět  přímo na účet. Vše potřebné najdete na www. Tříkrálová sbírka - Darujte online! (trikralovasbirka.cz) .

Pro koledníky Charita Brno vyhlásila soutěž : Soutěž pro koledníky (charita.cz).

Všem koledníkům i dárcům předem děkujeme, nezapomeňte, že koledování v Puklicích už je dlouholetou tradicí. A i když to vždy tak nevypadá, dobré skutky se vracejí.

Za tři krále Miroslava Tarasová, Lucie Fišerová, Gabriela Kubátová