Tříkrálová sbírka 2019

Tříkrálová sbírka v Puklicích očima třeťáků

Karolína Hosová

1. ledna jsme šli na tříkrálovou sbírku ve škole a potom po Puklicích. U každého domu jsme zvonili a lidi nám přispěli do kasičky, zatímco my jsme zpívali. Jako poděkování jsme jim dali cukříky a psali na  dveře nebo branku nápis: K +M + B + 2019. Před obědem jsme se všichni z první až čtvrté třídě vrátili promrzlí, ale šťastní, že jsme mohli pomoci.

Ve středu 9. ledna nám paní učitelka řekla, že jsme vybrali částku 20 807 Kč, ze které máme radost a  děkujeme všem, kteří nám přispěli.

Josef Vochyán

1. ledna jsme šli na tříkrálovou sbírku do 9. a 8. třídy a potom jsme obcházeli Puklice s pokladničkou a vybírali jsme peníze na charitu. Měli jsme na sobě kostýmy. Chodili jsme tři hodiny. Za každý příspěvek jsme poděkovali a zazpívali. Měli jsme bonbóny na posilněnou. Dohromady jsme vybrali 20 807 Kč. Všem děkujeme.

Nela Doležalová

V pátek 4. 1. 2019 se první, druhá, třetí a čtvrtá třída převlékla do tříkrálových obleků a vydala se do tříd. Pak jsme se rozdělili do čtyř skupin        a šli jsme obejít celé Puklice.

Tam, kde nám otevřeli, byli hodní a vždy nám něco dali. Tímto děkujeme dětem a dospělým za příspěvek pro charitu, který je 20 807 Kč.

20190104_101806.jpg

IMG_20190104_091554.jpg