SOS

přestože by škola měla být místem, které poskytuje služby veřejnosti (tedy hlavně Vašim dětem), volám v tuto chvíli SOS.

Škola má být do 30. 6. kompletně vyklizena. I v Puklicích je školství feminizované (jinými slovy jsme tu samá ženská) a pana školníka nemůžeme zničit, protože ho budeme ještě potřebovat.

Chci Vás proto požádat o pomoc při vyklízení školy.

Odvážet nábytek a krabice s pomůckami začneme v úterý odpoledne od 15.00 hodin. Nemám v tuto chvíli představu, jak časově náročné to bude.

Počítáme s vyklízením od úterý do pátku (23. – 26. 6.) vždy od 15.00 hodin,

dle situace i v sobotu a neděli (27. 6. – 28. 6.) - čas by byl upřesněn.

V pondělí a úterý 29. – 30. 6.  bych už chtěla mít školu vyklizenou, nicméně tyto dva dny budou sloužit jako rezerva pro případ komplikací.

Cenné věci budou odnášeny do prostor pod mateřskou školkou, část věcí do hasičárny v Puklicích, nábytek do skladů místního družstva AGRO.

Pokud máte k dispozici automobil, který by bylo možné využít pro stěhování, a chcete nám pomoci, přihlaste se prosím u Andrey Stránské (tel. 606 927 091), Terezy Bauerové (733 739 655) nebo Lucie Doležalové (733 505 723).

Ozvat se samozřejmě můžete i mně :-)

Děkujeme!

Jaroslava Němcová