Rozsvícení vánočního stromu 2018

Žáci naší školy si i letos nachystali vánoční program, který předvedli 1. 12. na Rozsvícení vánočního stromu v Puklicích. A co přesně si pro publikum připravili?

Děti z první a druhé třídy přivolávaly svými písněmi vánoční atmosféru a čertíci z třetího ročníku nám svým vystoupením „Čertíci na scéně „ připomněli blížící se 5. prosinec. Danek Kružík ze 7. ročníku ukázal, jak krásně zní vánoční koledy hrané na klarinet. Vánočního ducha umocnily písně 4. a 5. ročníku, a to Tisíc andělů, Koleda a Půlnoční. Na závěr celého programu vystoupil sbor žáků 2. stupně s písní Vánoční, který se nezalekl ani výpadku elektřiny a píseň dozpíval bez hudebního doprovodu.

Velice děkujeme všem, kteří přišli a podpořili nás milým úsměvem a potleskem.

Těšíme se na příští rok.                                                                        Fišerová Lucie

IMG_0181.JPG          IMG_0183.JPG