Recyklohraní v Puklicích

Do Puklic dorazilo Recyklohraní!!!

Naši školáci ví zase něco víc o tom, jak se chovat k naší planetě. V pondělí  25. března k nám zavítali školitelé z programu Recyklohraní aneb ukliďme svět s výjezdním programem Třídění odpadů. Protože naši žáci jsou v této oblasti velmi zdatní, otázky a úkoly z této oblasti pro ně většinou nebyly problém. Při třídění a následné recyklaci zvládli i těžší úkoly, ti menší se samozřejmě dozvěděli nové věci ohledně sběrného dvoru i  správného dělení do jednotlivých kontejnerů. Všechny třídy pak za práci obdrželi certifikát Recyklohraní a box na baterie, které ve škole sbíráme úspěšně několik let.

A to nás ještě v květnu čekají akce Tonda obal  a odpoledne ve škole Puklice v zeleném 24. května , kde o zpětném odběru a recyklaci určitě ještě uslyšíme!!!!  Přijďte se pobavil i poučit.

Za žáky sepsala Miroslava Tarasová

rec1.JPG