Puklický talent 2019

Datum konání:
13.3.2019

Hlasitý potlesk za odvahu a krásná vystoupení sklidili žáci 1. stupně, kteří se zúčastnili dne 13. 3. 2019 v ZŠ Puklického talentu. Diváci si poslechli písně zahrané na různé hudební nástroje, zpěv sólový i sborový, sledovali několik tanečních vystoupení a nechali se očarovat dvěma kouzelníky. Po náročném rozhodování se vítězem kategorie mladších žáků stal kouzelník Tobiáš Barák a v kategorii starších žáků byly nejúspěšnější tanečnice Ema Doležalová, Jana Neubauerová a Liliana Tůmová. Ty se také staly absolutními vítězkami. Celým programem diváky provedly moderátorky Barbora Kociánová a Tereza Pávová.

Všem patří za povedenou akci velký dík.                                                                                          Lucie Fišerová