Přespolní běh - 2. 10. 2018

PŘESPOLNÍ BĚH

Dne 2. 10. 2018 se na Skalce v Jihlavě uskutečnil tradiční přespolní běh pořádaný Asociací  školních sportovních klubů. Naše škola se ho pravidelně zúčastní a letos tomu nebylo jinak. Naši školu tak reprezentovali žáci i žačky z 2. stupně a závodili ve dvou věkových kategoriích. Mladší i starší žačky běžely 1,5 km a mladší žáci měli trasu 2 km. Starší žáci museli uběhnout celkem 3 km. Běh byl zahájen v 9 hodin ráno závodem mladších žaček. Poté běželi mladší žáci, dále pak starší žačky a nakonec starší žáci.

Nejlépe ze starších dívek běžela Johanka Pauzarová, která doběhla na krásném 24. místě. Dohromady se starší žačky umístily na 10. místě z 16 škol. Nejlepší ze starších žáků skončil Matěj Driml a to na 42. místě. Celkově se starší kluci umístili na 12. místě ze 17 škol. Nejlepším z mladších žáků byl Filip Šuhaj, který skončil na 45. místě. Dohromady mladší žáci skončili na 12. místě z celkového počtu 19 škol. Z mladších dívek nejlépe zaběhla Viktorie Kimlová a skončila na  85. místě. Dohromady mladší holky skončily na 17. místě ze 17 škol. Nikdo se během akce nezranil a i počasí se nám letos vydařilo. Všichni jsme si celou akci moc užili a těšíme se na příští rok.

Žáci 7. třídy