Podrobné informace k provozu od 12.4.

následující informace k provozu školy a testování jsou opravdu obsáhlé. Přesto bych Vás chtěla požádat o jejich prostudování. Pokusila jsem se shrnout vše, na co byste se mohli chtít zeptat. V případě nejasností kontaktujte prosím mě (reditel@zspuklice.cz, 725 714 489). Předtím ale prosím zjistěte, zda se odpověď na Vaši otázku v textu nenachází.

V přílohách naleznete následující informace:

OBECNÉ INFORMACE (povolení přítomnosti žáků ve škole, průběh testování, přítomnost rodičů žáků 1. a 2. třídy při testování, odmítnutí testování, pozitivní výsledek testu provedeného ve škole, nařízení zasahující do výuky, hygienické podmínky ve škole, školní stravování)

ŠKOLY PRO ZAMĚSTNANCE VYBRANÝCH PROFESÍ (o možnostech umístit např. dítě lékaře do kmenové školy v době, kdy by mělo být doma na distanční výuce)

POVOLENÉ KONZULTACE (o možnostech individuálních i skupinových konzultací)

DEVÁŤÁCI A PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ (o povinném testování před přijímací zkouškou)

Rodiče žáků 1. stupně budou kontaktováni ještě přes Classroom.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy