Návštěva puklické knihovny - 2. ročník

Jenom pár kroků vede cesta ze školních lavic do puklické knihovny, a tak jsme se s žáky druhého ročníku vydali za paní Aničkou Kremláčkovou, aby nás s prostředím knihovny seznámila. Paní Kremláčková otevírá dveře knihovny každou středu odpoledne. Druháčky pustila dovnitř i mimo otevírací hodiny a o to více si tento čas užili.

Některé děti byly ve zdejší knihovně poprvé, ale i přesto věděly mnohé informace, na které se paní Kremláčková ptala. Povídali jsme si o autorech dětských knížek nebo o tom, jak si vybranou knihu můžeme půjčit. Děti si knihy mohly prohlédnout. Řada z  nich sáhla po encyklopedii a nechyběla ani ta o dinosaurech.

Všem doporučujeme zdejší knihovnu navštívit, přivítá vás vřelý úsměv paní Kremláčkové a její ochota pomoci vybrat tu správnou knihu.

Markéta Doležalová

dfgdfgvdfg.JPG