Lyžařský výcvik Zajda - stručné informace pro rodiče

Termíny kurzu: 2. běh - 18. 2. 2019 - 29. 3. 2019, pauza v týdnu jarních prázdnin 4. 3. - 10. 3. 2019

Čas odjezdu: 12:50 hod. od školky (sraz dětí 10 - 15 minut před odjezdem, nutno dodržet!!)

Ve školce/škole si děti vyzvednou instruktoři z lyžařské školy Zajda, kteří nad dětmi plně

přebírají dohled. Budou je doprovázet po celou dobu kurzu a odvedou je zpět ke školce.

Povinná výbava dítěte:

• lyžařské oblečení - kalhoty, bunda (nebo kombinéza), rukavice, podkolenky do lyžáků, čepice
  • kukla do helmy (z hygienických důvodů)- pokud žák kuklu nevlastní, lze ji zakoupit v obchodě Highland Sport, lokalita Selská Jizba směr Jihlava za zvýhodněnou cenu. Stačí nahlásit RČ dítěte účastnícího se kurzu.
  • náhradní rukavice
  • náhradní ponožky

Prosíme, aby byly děti při nástupu do autobusu již převlečené do lyžařského oblečení.

Prosíme, nedávejte dětem:

• žádnou další lyžařskou výbavu. Vše potřebné jim bude zapůjčeno v rámci kurzovného (lyže, obuv, helma, vesty). Lyžařské brýle nejsou na kurz potřeba.
  • žádné vlastní svačinky, občerstvení je na svahu zajištěno.

V autobuse si děti nechají případné batůžky s náhradními rukavicemi a ponožkami, popřípadě školní aktovku.

Účastníci kurzu musí odevzdat při nástupu na kurz Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte - vyplněné a podepsané prosíme odevzdat v den prvního odjezdu na lyžařský kurz dohlížejícímu instruktorovi.