Informace pro rodiče - uzavření školy

vzhledem k mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví zůstanou základní škola i školská zařízení (školní družina, školní klub) po jarních prázdninách uzavřeny. Opatření se netýká mateřské školy, jejíž provoz zůstává nepřerušen.

Do 15.3. mají žáci jarní prázdniny a jaká bude situace v pondělí 16.3., není v tuto chvíli nikdo schopen říct. Sami víte, že opatření se mění ze dne na den. Sledujte prosím naše webové stránky, kde budou pravidelně zveřejňovány důležité informace.

V příloze naleznete opatření vyhlášená Ministerstvem zdravotnictví a informace vydané Českou správou sociálního zabezpečení k nároku na ošetřovné pro děti mladší 10 let.

V tuto chvíli platí, že žádost o ošetřovné vystavuje škola. Pokud se v tomto směru nic nezmění, budou pro Vás žádosti k dispozici v pondělí 16. 3. v ředitelně školy. Vydávat žádosti předem není v tuto chvíli možné.

Mgr. Jaroslava Němcová, ředitelka školy

Mimořádná opatření - školy.pdf