info - II. stupeň

uvědomuji si, že jsem teď řešila více první stupeň, protože jsem ze strany rodičů cítila větší napětí, ale postaráme se samozřejmě i o starší děti.

Jen Vás znovu prosím o trpělivost, i když vím, že čas neúprosně běží.

V tuto chvíli jednáme o detailech autobusové dopravy, která zajistí ráno převoz žáků z Puklic do Brtnice (autobus cestou z Jihlavy nabere i děti ve Studénkách). Počkáme na linkový autobus přivážející děti z Přímělkova, Střížova, Komárovic a Příseky. Jednáme o místě, kde bude nejvhodnější, aby se linkový autobus potkal s naším autobusem a děti přestoupily. Chceme, aby zahájily vyučování v Brtnici  v 7.45 v klidu a ne v běhu.

Odpoledne počítáme se zajištěním autobusu z Brtnice, který bude rozvážet děti po trase Komárovice – Střížov – Přímělkov – Příseka – Puklice – Studénky. Rozvoz bude muset proběhnout až ve chvíli, kdy skončí odpolední vyučování. V tuto chvíli jednáme o možnostech rozvrhu, protože třídy na II. stupni nemají stejný počet hodin. Pokud by některá třída musela čekat na autobus, bude zajištěn pedagogický dozor.

Děti budou vyučovány ve čtyřech třídách v budově základní školy v Brtnici. Vyučovat je budou pouze naše paní učitelky. Bude jim zajištěna strava, v tuto chvíli ladíme detaily, ale hlady je určitě nenecháme.

První školní den 1. září proběhne v Puklicích. Detaily budou upřesněny.

Děti zůstanou našimi strávníky, přihlášky, odhlášky i platby budete nadále řešit s paní Kourkovou, vedoucí školní jídelny, na stejném účtu naší školy.

Veškeré další informace budu i nadále uveřejňovat na webu školy. Počítáme se zachováním virtuálních učeben v prostředí Google classroom, kde jsme díky pandemii našli dobrý způsob, jak rychle oslovit všechny žáky a rodiče a získat zpětnou vazbu.

Jaroslava Němcová, ředitelka školy