ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

iCanteenVážení rodiče,

z důvodu množících se dotazů doplňuji informace.

1. Mobilní aplikace iCanteen, kterou Vám nabízí Obchod Play s naší i Canteen nesouvisí. Přihlašovat se musíte vždy přes internet. Jistou alternativou může být, že si stránku jidelna.zspuklice.cz uložíte na plochu (v mobilu si otevřete webovou stránku, vpravo nahoře klikněte na sybol tří teček a vyberte nabídku PŘIDAT NA PLOCHU). Mezi ostatními aplikacemi na ploše mobilu pak budete mít uloženou stránku stravovacího systému (bílé Z v černém čtverečku).

2. Pokud se chcete do iCanteen přihlásit, musíte zadat adresu jidelna.zspuklice.cz. Pokud pouze do vyhledávače zadáte slova jako "jídelna" ZŠ Puklice", "iCanteen" apod., na naši stravovnu Vás prohlížeč neodkáže. 

Pokud máte sloučené účty pro Vaše děti, pravděpodobně se Vám v mobilu nedaří mezi účty přepínat. Je to z toho důvodu, že dnešní webové stránky jsou v mobilu zobrazovány ve zjednodušené verzi. Pokud chcete v mobilu přepnout mezi účty svých dětí, musíte na stránce jidelna.zspuklice.cz sjet až úplně dolů a vpravo označit Desktopové zobrazení. Poté se Vám v mobilu zobrazí stránka stejně jako v počítači a mezi účty bude možné přepnout. Pokud ale chcete s účtem dále pracovat, doporučuji znovu sjet až dolů a vpravo zakliknout zpět možnost Mobilní zobrazení. Prohlížet v mobilu stránku, která je upravena pouze pro počítač, je značně nepraktické. 

Jaroslava Němcová, ředitelka školy