Horácké divadlo - Šakalí léta

HDJ – Šakalí léta – 12. 6. 2019

Středa 12. června 2019 přinesla žákům druhého stupně ojedinělý zážitek. Jednapadesátičlenná výprava dorazila do Jihlavy chvilku po půl desáté. Cílem cesty bylo Horácké divadlo Jihlava. Většina byla hezky ustrojená a plná očekávání. V deset hodin to vypuklo – Šakalí léta. Na prknech divadla se objevily známé tváře a spousta nových mladých a talentovaných herců. Nejmladšímu herci nebylo ještě ani patnáct let, ale roli Kšandy sehrál bravurně. Díky rozmarnému a zkušenému bandu mělo představení šťávu. Herci hráli, tančili a zpívali jako o život, přestože například Jan Burda v hlavní roli Bejbyho měl horečku. Žáci a jejich doprovod byli velice spokojeni s návštěvou divadla, kde strávili tři hodiny, ale uteklo to, protože to se tak stává, když se člověk dobře baví.

Soňa Daňková

Zdroj fotografie: Fotogalerie HDJ      12.jpg