Bruslení - 2. a 4. ročník

Odměna za vysvědčení pro 2. a 4. ročník

V den očekávaného pololetního vysvědčení 30. ledna 2020 se druháci a čtvrťáci těšili ještě o něco více. Vzápětí poté, co žáci obdrželi svá vysvědčení, odjeli na kluziště do Jihlavy, kde  se na náměstí před radnicí bruslí již dva měsíce. Pro jistotu si vzali pevné helmy, ale k pádům téměř nedošlo. Přestože někdo se na bruslích ještě necítí bezpečně – někteří na nich dokonce stáli teprve poprvé nebo podruhé – všem se dařilo padat jen výjimečně.

Po více než hodinovém bruslení se druháci rozhodli odjet do školy, čtvrtá třída dál kroužila po ovále za krásného počasí se skoro jarním sluncem. O půl jedné odjeli i čtvrťáci - unavení a hladoví do školy - kde na ně čekaly paní kuchařky a buchtičky s vanilkovým krémem.

To byl tedy skvělý konec prvního pololetí!

Zprávu z cest zaznamenaly Miroslava Tarasová a Markéta Doležalová